Афіцыйны сайт -
пераможца XVI конкурса
IНТЭРНЭТ - ПРЭМIЯ ТIБО-2018
Адрас райвыканкама:
231337, Гродзенская вобл.,
г. Іўе, пл. Камсамольская, 1
Электронная пошта:
rik@ivje.gov.by
Тэлефон: (8-01595) 2-17-46
Факс: (8-01595) 2-12-89

Дошка гонару









Лiпнiшкa
ўскi сельскі выканаўчы камітэт






Дзяржаўная ўстанова
«Тэрытарыяльны цэнтр сацыяльнага
абслугоўвання насельніцтва Іўеўскага раёна» 






Таварыства з абмежаванай адказнасцю
«Фабрыка Ромакс»






Дзяржаўная ўстанова адукацыі
«Гераненская сярэдняя школа» 






Установа адукацыі «Іўеўскі дзяржаўны
сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй»






Дзяржаўная лесагаспадарчая ўстанова «Іўеўскі лясгас»
 




Летаховiч Вячаслаў Станіслававіч,

інжынер-механік філіяла «Азот-Агра» унітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства «Новы Двор-Агра»
 




Нехвядовiч Андрэй Леанідавіч,

трактарыст-машыніст філіяла «Азот-Агра» унітарнага сельскагаспадарчага прадпрыемства «Новы Двор-Агра»





Мытнік Алена Францаўна,

аператар жывёлагадоўчых комплексаў і механізаваных ферм
філіяла «Азот-Агра» унітарнага сельскагаспадарчага
прадпрыемства «Новы Двор-Агра»





Бобрык Віктар Паўлавіч 

кіраўнік аддзялення ў раслінаводстве камунальнага сельскагаспадарчага
ўнітарнага прадпрыемства «Трабы»





Юруш Анатолiй Генрыхавіч,

трактарыст-машыніст камунальнага сельскагаспадарчага
ўнітарнага прадпрыемства «Суботнікі»





Тухо
ўская Вольга Казіміраўна,

аператар машыннага даення камунальнага сельскагаспадарчага
ўнітарнага прадпрыемства «Суботнікі» 





Рамук Віктар Іванавіч,

трактарыст-машыніст камунальнага сельскагаспадарчага
ўнітарнага прадпрыемства «Агра-Ліпнішкі»
 



Кiшкель Аліна Эдуардаўна,

аператар свінагадоўчага комплексу камунальнага
сельскагаспадарчага ўнітарнага прадпрыемства «Баўма»
 



Бобiн Яўгенiй Анатольевіч,

малодшы ўчастковы інспектар міліцыі аддзела аховы правапарадку
і прафілактыкі міліцыі грамадскай бяспекі аддзела ўнутраных спраў
Іўеўскага раённага выканаўчага камітэта





Майсей Віктар Яраслававіч,

настаўнік фізічнай культуры і здароўя
дзяржаўнай установы адукацыі «Вучэбна-педагагічны комплекс
Юратишковский яслі-сад – сярэдняя школа»






Балашенка Ганна Валер'еўна,

намеснік загадчыка па асноўнай дзейнасці дзяржаўнай
установы адукацыі «Дашкольны цэнтр развіцця дзіцяці г. Іўе»





Матвейчык Ігар Яраслававіч,

урач агульнай практыкі Суботнiкскай урачэбнай амбулаторыі
ўстановы аховы здароўя «Іўеўская цэнтральная раённая бальніца»
 



Шаўчук Таццяна Віктараўна,

бібліятэкар установы адукацыі «Іўеўскі дзяржаўны
сельскагаспадарчы прафесійны ліцэй»





Перскевiч 
Славамір Рышардавiч

урач-гігіеніст дзяржаўнай установы
«Іўеўскі раённы цэнтр гігіены і эпідэміялогіі»





Бiльмон Дзмітрый Баляслававіч,

майстар Іўеўскага раёна электрычных сетак
рэспубліканскага ўнітарнага прадпрыемства «Гроднаэнерга»





Ярошка Станіслаў Генрыхавіч,

слесар аварыйна-аднаўленчых работ водазабеспячэння
Іўеўскага раённага ўнітарнага прадпрыемства
жыллёва-камунальнай гаспадаркі
 




Завадскі Віктар Яўгеньевіч,

памочнік ляснічага Трабскага лясніцтва дзяржаўнай
лесагаспадарчай установы «Іўеўскі лясгас»






Козел Таццяна Пятроўна,

майстар-повар рэстарана «Вясна» Іўеўскага філіяла
Гродзенскага абласнога спажывецкага таварыства 
 




Шчэнсновiч Іван Давідовіч, 

слесар па рамонце дарожна-будаўнічых машын і трактароў
дарожнага рамонтна-будаўнічага ўпраўлення № 156
камунальнага ўнітарнага прадпрыемства «Гроднааблдарбуд»
 



Бутурля Генадзiй Мар'янавіч,

трактарыст-машыніст адкрытага акцыянернага таварыства
«Іўеўская сельгастэхніка»
 




Пякша Марыя Францаўна,

кіраўнік гуртка аддзела культурна-масавай і асветнай работы аг. Ліпнішкі
дзяржаўнай установы культуры «Іўеўскі раённы цэнтр культуры і вольнага часу»
   




Каваленка Васілiй Віктаравіч,

начальнік пажарнага аварыйна-выратавальнага паста №11
Іўеўскага раённага аддзела па надзвычайных сітуацыях






Гулідава Вера Віктараўна,

загадчык аддзела сацыяльных праблем, экалогіі і аховы здароўя
ўстановы «Рэдакцыя газеты «Іўеўскі край»
 



Кавалеўская Леакадзія Восіпаўна

старшыня сельскага камітэта аг. Морына
Іўеўскага сельсавета